هر آنچه باید در مورد بوت کمپ فراوین بدانید

تمام ویژگی هایی که این ایده و روش کار را متمایز می کند!

چرا بوت کمپ

شما چه یک دانشجو باشید و چه یک فارغ التحصیل دانشگاهی، برای ورود به بازار کار حرفه ای، نیاز به آموزش ها و مهارت های کاربردی و ویژه ای دارید، که صنعت به آنها نیاز دارد. حتی ممکن است به یک جایگاه شغلی عاقه مند باشید، اما برای شکوفایی و موفقیت در آن شغل، لازم است در یک فرایند صحیح قرار بگیرید. از سوی دیگر، شرکت ها و سازمان ها به افرادی نیاز دارند که مهارت های کافی برای اجرای پروژه های بزرگ را با کیفیت مطلوب داشته باشند.

بوت کمپ فراوین دقیقاً به دنبال حل همین مسئله است. یعنی هم چالش و کمبود منابع انسانی صنعت را رصد می کند و هم به دنبال کشف استعدادها و پرورش افرادی که بتوانند آن نیاز به نیروی کار حرفه ای را پوشش بدهند.

در این بین، شاخص سرعت و یادگیری پر فشار بسیار حائز اهمیت است؛ به این معنی که اصلاً مشابه فرایندهای دانشگاهی، قصد صرف کردن چند سال از عمر پر ارزش مان را با بازدهی کم نداریم! همچنین روی یادگیری مطالب و مهارت‌هایی تمرکز می‌کنیم که مورد نیاز دنیای واقعی کار و صنعت است. بنابراین این برنامه‌های آموزشی برای افرادی طراحی شده است که خواستار افزایش مهارت‌های کاربردی شان در کوتاهترین زمان ممکن با استفاده از یک تجربه آموزشی و مهارتی با کیفیت و اثربخش هستند.

بهتر بشناس

 • اینجا فقط یک آموزشگاه نیست!

  قرار نیست در اینجا هم مشابه هزاران دانشگاه و مؤسسه دیگر، فقط یک سری مطالب نظری و بعضاً زائد یاد بگیرید؛ اینجا قرار است دقیقاً روی دانش و مهارت هایی تمرکز کنید که مورد نیاز بازار و تخصص مورد نظر است.

 • هدف اصلی اشتغال است.

  در اینجا اول کار مشخص می کنیم که برای چه کاری و چه تخصصی نیرو می خواهیم؛ بعد دنبال یادگیری می رویم. ضمناً هدف مان هم یک مدرک خشک و خالی نیست!

 • کیفیت مهم است!

  آن چیزی که برای بازار کار مهم است، کیفیت است؛ کیفیت و فهم عمیق مطالب و مهارت هایی که قرار است در کمترین زمان ممکن، همان ها را به کار بگیرید.

همه بیایند

 • رشته دانشگاهی ملاک نیست.

  برای هر تخصص و جایگاه شغلی که در نظر دارید، کمک تان می کنیم تا دانش و مهارت کافی را به دست بیاورید. مهم نیست تا امروز چه خوانده اید؛ بسیاری از افراد ممکن است ناخواسته یا بدون هدف، در یک رشته دانشگاهی تحصیل کرده باشند.

 • اهمیت استعداد و تیپ شخصیتی را دست کم نگیر!

  هر فردی استعدادها و تیپ شخصیتی خاص خود را دارد. بنابراین ما هم توصیه می کنیم برای موفقیت و پیشرفت، در مسیری تلاش کنید و تخصصی را هدف بگیرید که با شخصیت و توانمندی های ذاتی شما هماهنگی داشته باشد.

 • انگیزه، تلاش و استقامت مهم است.

  موفقیت فرمول پیچیده ای ندارد؛ همان گام های کوچک و البته هدفمندی است که با ثبات قدم و تلاش حداکثری توأم شده باشد.

روال درست این است

 • دانش افزایی

  هر تخصص و جایگاه شغلی را که در نظر بگیرید، به دانش و مهارت هایی نیاز دارد که می بایست قبل از هر چیز روی آنها مسلط باشید.

 • مهارت آموزی

  حالا که اطلاعات و علوم لازم را کسب کردید، لازم است تا در یک محیط کارگاهی یا آزمایشگاهی و زیر نظر یک مربی، به طور عملی روی یک پروژه واقعی کار کنید تا مهارت های لازم را به دست آوردید.

 • کار و کسب

  اکنون می توانید وارد فضای کار شوید. اما به زمانی کوتاه و چند ماهه برای آشنا شدن به ادبیات فضای کار واقعی نیاز دارید. اما نگران نباشید؛ به تجربه دیده ایم که با این روش، در کمترین زمان ممکن با موقعیت شغلی خود انس می گیرید و بسیار سریع رشد می کنید و هم شما و هم کارفرما از این همکاری سود خواهید برد.

سرمایه گذاری

 • شما هزینه نمی کنید!

  گر چه برای شرکت در دوره های آموزشی پیش نیاز و بوت کمپ مهارت آموزی، مبلغی را پرداخت می کنید؛ اما این هزینه کردن نیست، بلکه سرمایه گذاری برای آینده شغلی خودتان است.

 • سرمایه گذاری شما هدفمند است.

  حتماً تجربه این موضوع را داشته اید که برای یک رشته دانشگاهی یا شرکت در یک دوره آموزشی، کلی هزینه کرده اید؛ اما در انتها به نتیجه خاصی نرسیده اید. اینجا دقیقاً روی چیزی سرمایه گذاری می کنید که هدف مشخص شماست و بازگشت سرمایه نیز در آن قابل پیش بینی است.

 • بورسیه هم داریم!

  شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد فراوین، اغلب به میزان نیروی کاری که نیاز دارند، کارآموزان بوت کمپ های فراوین را بورسیه می کنند. بنابراین جایی برای نگرانی مالی باقی نمی ماند.

هنوز سوال یا ابهامی دارید؟

سؤالات متداول